printListeaza acest articolul

Rezultatele obtinute la concursul *Cu viata mea apar viata* etapele zonale
Adaugat la: 2014-06-17 / Sursa: WWW.IJSUNT.RO

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa judeteana
Piatra Neamt – gimnaziu ,29.05.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Scoala gimnaziala „Ep. Melchisedec Stefanescu”   -   Gircina   -   92   -   I
  2. Scoala gimnaziala  „Calistrat Hogas”   -   Roman   -   90   -   II
  3. Scoala gimnaziala     -   Raucesti    -   75   -   III
  4. Scoala gimnaziala  „Iustin Pirvu”   -   Poiana Teiului   -   75   -   Mentiune
  5. Scoala gimnaziala  „Vasile Mitru”   -   Tasca   -   74   -   Mentiune
  6. Scoala gimnaziala „Nicolae Apostol”   -   Ruginoasa   -   70   -   Mentiune
  7. Scoala gimnaziala  „Iulia Halaucescu”   -   Tarcau   -   70   -   Mentiune
  8. Scoala gimnaziala  „I. Gr. Teodorescu” Ruseni   -   Borlesti   -   69   -   Participare
  9. Scoala gimnaziala  „Pr. Ghe. Sandulescu”   -   Dragomiresti   -   69   -   Participare
  10. Scoala gimnaziala  „Vlad Danulescu”   -   Pancesti   -   62   -   Participare
  11. Scoala gimnaziala  „Ieremia Irimescu”   -   Brusturi   -   58   -   Participare

 

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa judeteana
Piatra Neamt – liceu ,29.05.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Colegiul Tehnic „Petru Poni”   -   Roman   -   83   -   I
  2. Colegiul National „Stefan cel Mare”   -   Tirgu  Neamt   -   81   -   II
  3. Liceul Teoretic „Carol I”   -   Bicaz   -   75   -   III
  4. Liceul Tehnologic „Vasile Sav”   -   Roman   -   74   -   Mentiune
  5. Liceul Teoretic „Mihail Sadoveanu”   -   Borca   -   72   -   Mentiune
  6. Liceul Tehnologic „Vasile Conta”   -   Tirgu  Neamt   -   68   -   Participare
  7. Colegiul National „Roman Voda”   -   Roman   -   45   -   Participare
  8. Colegiul National  de Informatica   -   Piatra Neamt   -   40   -   Participare
  9. Colegiul Tehnic de Transporturi   -   Piatra Neamt   -   5   -   Participare

 

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa pe localitate
Bicaz    -    liceu, 23.04.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Liceul Teoretic „Carol I”-Bicaz-50-I

  

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa pe localitate
Bicaz – gimnaziu, 23.04.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Scoala gimnaziala „Vasile Mitru”   -   Tasca   -   62   -   I
  2. Scoala gimnaziala „Iustin Pirvu   -   Poiana Teiului   -   61   -   II
  3. Scoala gimnaziala „Iulia Halaucescu”   -   Tarcau   -   59   -   III
  4. Scoala gimnaziala „Nicolae Iorga”       -       Oantu   -   Pingarati   -   57   -   Mentiune
  5. Scoala gimnaziala „Grigore Ungureanu”      -    E fete   -   Ceahlau   -   57   -   Mentiune
  6. Scoala gimnaziala    -   Hangu   -   54   -   Participare
  7. Scoala gimnaziala „Grigore Ungureanu”       -   E baieti   -   Ceahlau   -   53   -   Participare
  8. Scoala gimnaziala   -   Grinties   -   52   -   Participare
  9. Scoala gimnaziala „Nicolae Iorga”  Stejaru   -   Pingarati   -   50   -   Participare
  10. Scoala gimnaziala nr. 2   -   Bicazu Ardelean   -   49   -   Participare
  11. Liceul Tehnologic   -   Damuc   -   48   -   Participare
  12. Scoala gimnaziala    -   Bicaz Chei   -   45   -   Participare

 

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa pe localitate
Roman    -    liceu, 24.04.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Colegiul Tehnic  „Petru Poni”   -   Roman   -   57   -   I
  2. Colegiul National „Roman Voda”   -   Roman   -   54   -   II
  3. Liceul Tehnologic „Vasile Sav”   -   Roman   -   54   -   III
  4. Liceul Tehnologic    -   Nisiporesti Botesti   -   53   -   Mentiune
  5. Liceul Teologic Romano Catolic   -   Roman   -   52   -   Participare
  6. Colegiul Tehnic  „Petru Poni”   -   Roman   -   52   -   Participare

 

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa pe localitate
Roman – gimnaziu, 24.04.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Scoala gimnaziala „Calistrat Hogas”    -   E 2   -   Roman   -   59   -   I
  2. Scoala gimnaziala  „Vlad Danulescu”    -   E  mixt   -   Pancesti   -   56   -   II
  3. Scoala gimnaziala „Nicolae Apostol”   -   Ruginoasa   -   56   -   III
  4. Scoala gimnaziala    -    E 1   -   Boghicea   -   54   -   Mentiune
  5. Scoala gimnaziala „Calistrat Hogas”    -   E 1   -   Roman   -   56   -   Mentiune
  6. Scoala gimnaziala „V. Alecsandri   -    E  mixt   -   Roman   -   53   -   Mentiune
  7. Scoala gimnaziala    -   Secuieni   -   52   -   Mentiune
  8. Scoala gimnaziala   -   E  mixt   -   Bozieni   -   52   -   Mentiune
  9. Scoala gimnaziala   -   E  fete   -   Bozieni   -   50   -   Mentiune
  10. Scoala gimnaziala    -   Bahna   -   50   -   Mentiune
  11. Scoala gimnaziala    -   Valeni   -   49   -   Participare
  12. Scoala gimnaziala   -    E 2   -   Boghicea   -   49   -   Participare
  13. Scoala gimnaziala       -       E fete   -   Sagna   -   49   -   Participare
  14. Scoala gimnaziala  „Vlad Danulescu”–  E Baieti   -   Pancesti   -   48   -   Participare
  15. Scoala gimnaziala  „Vlad Danulescu”– E Fete   -   Pancesti   -   48   -   Participare
  16. Scoala gimnaziala – E 2   -   Trifesti   -   48   -   Participare
  17. Scoala gimnaziala „Gheorghe Patrascu”   -   Buruienesti Doljesti   -   47   -   Participare
  18. Liceul Tehnologic „Vasile Sav” –Structura Carol I   -   Roman   -   47   -   Participare
  19. Scoala gimnaziala – E 1   -   Trifesti   -   47   -   Participare
  20. Scoala gimnaziala   -   Moldoveni   -   46   -   Participare
  21. Scoala gimnaziala       -       E Baieti   -   Sagna   -   46   -   Participare
  22. Scoala gimnaziala       -       E Baieti   -   Bozieni   -   45   -   Participare
  23. Scoala gimnaziala    -   Oniceni   -   45   -   Participare
  24. Scoala gimnaziala   -   Stanita   -   45   -   Participare
  25. Scoala gimnaziala „V. Alecsandri”      -      E Baieti   -   Roman   -   45   -   Participare
  26. Scoala gimnaziala    -   Gadinti   -   45   -   Participare
  27. Scoala gimnaziala – E 1   -   Gheraesti   -   44   -   Participare
  28. Scoala gimnaziala – E 2   -   Gheraesti   -   43   -   Participare
  29. Liceul Tehnologic   -   Valea Ursului   -   41   -   Participare

 

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa pe localitate
Tirgu Neamt – liceu, 25.04.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Colegiul National „Stefan cel Mare”           -   Tirgu  Neamt   -   58   -   I
  2. Liceul Tehnologic „Vasile Conta”   -   Tirgu  Neamt   -   50   -   II

     
TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa pe localitate
Targu Neamt – gimnaziu, 25.04.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Scoala gimnaziala E baieti   -   Raucesti   -   61   -   I
  2. Scoala gimnaziala     -   Urecheni   -   60   -   II
  3. Scoala gimnaziala  „Ieremia Irimescu”   -   Brusturi   -   59   -   III
  4. Scoala gimnaziala E fete   -   Raucesti   -   57   -   Mentiune
  5. Liceul Tehnologic    -   Oglinzi Raucesti   -   55   -   Mentiune
  6. Scoala gimnaziala     -   Tupilati   -   53   -   Mentiune
  7. Liceul Tehnologic „Ion Creanga”   -   Stanca Pipirig   -   52   -   Mentiune
  8. Scoala gimnaziala     -   Baltatesti   -   49   -   Participare
  9. Scoala gimnaziala  „Vasile Conta”   -   Ghindaoani   -   49   -   Participare
  10. Scoala gimnaziala     -   Dumbrava Timisesti   -   48   -   Participare
  11. Scoala gimnaziala E fete   -   Razboieni   -   46   -   Participare
  12. Scoala gimnaziala  nr.1   -   Tibucani   -   46   -   Participare
  13. Scoala gimnazialaE baieti   -   Razboieni   -   45   -   Participare
  14. Scoala gimnaziala Valea seaca   -   Baltatesti   -   42   -   Participare

  

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa pe localitate
Piatra Neamt – liceu, 30.04.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Colegiul Tehnic de Transporturi   -   Piatra Neamt   -   55   -   I
  2. Liceul Teoretic „Mihail Sadoveanu”   -   Borca   -   53   -   II
  3. Colegiul National de Informatica   -   Piatra Neamt   -   40   -   III

TABEL CENTRALIZATOR
cu rezultatele obtinute la etapa pe localitate
Piatra Neamt – gimnaziu,  30.04.2014

Unitatea de invatamant   -   Localitatea   -   Punctaj   -   Locul obtinut

  1. Scoala gimnaziala „Episcop M Stefanescu”   -   Gircina   -   64   -   I
  2. Scoala gimnaziala E fete   -   Ruseni Borlesti   -   61   -   II
  3. Scoala gimnaziala „Prof Ghe Sandulescu”– E 2   -   Dragomiresti   -   60   -   III
  4. Scoala gimnaziala E baieti   -   Zanesti   -   60   -   Mentiune
  5. Scoala gimnaziala E fete   -   Zanesti   -   60   -   Mentiune
  6. Scoala gimnaziala   -   Borlesti   -   60   -   Mentiune
  7. Scoala gimnaziala E fete   -   Dochia   -   59   -   Participare
  8. Scoala gimnaziala E mixt   -   Girov   -   59   -   Participare
  9. Scoala gimnaziala  nr. 2   -   Piatra Neamt   -   58   -   Participare
  10. Scoala gimnaziala „ Dr. Emanuel  Rigler”   -   Stefan cel Mare   -   57   -   Participare
  11. Scoala gimnaziala „Prof Ghe Sandulescu” E 1   -   Dragomiresti   -   57   -   Participare
  12. Scoala gimnaziala nr. 8   -   Piatra Neamt   -   56   -   Participare
  13. Colegiul National  de Informatica   -   Piatra Neamt   -   54   -   Participare
  14. Scoala gimnaziala „Dumitru Almas” E mixt   -   Negresti   -   54   -   Participare
  15. Scoala gimnaziala   -   Bodesti   -   54   -   Participare
  16. Scoala gimnaziala E baieti   -   Girov   -   54   -   Participare
  17. Scoala gimnaziala „Elena Cuza”   -   Piatra Neamt   -   54   -   Participare
  18. Scoala gimnaziala „Dumitru Almas” E baieti   -   Negresti   -   52   -   Participare
  19. Scoala gimnaziala E baieti   -   Dochia   -   52   -   Participare
  20. Scoala gimnaziala „I Gervescu”   -   Savinetti   -   50   -   Participare
  21. Scoala gimnaziala   -   Vaduri Al. Cel Bun   -   49   -   Participare
  22. Scoala gimnaziala „Dumitru Almas” E fete   -   Negresti   -   49   -   Participare
  23. Scoala gimnaziala „Ioan Luca”    -   Farcasa   -   49   -   Participare
  24. Scoala gimnaziala    -   Dumbrava Rosie   -   48   -   Participare
  25. Scoala gimnaziala    -   Pildesti Cordun   -   48   -   Participare
  26. Scoala gimnaziala   -   Costisa   -   48   -   Participare
  27. Scoala gimnaziala   -   Margineni   -   47   -   Participare
  28. Scoala gimnaziala    -   Cut Dumbrava Rosie   -   46   -   Participare
  29. Scoala gimnaziala nr. 2  E baieti   -   Piatra Neamt   -   46   -   Participare
  30. Scoala gimnaziala   -   Rediu   -   45   -   Participare
  31. Scoala gimnaziala   -   Birgaoani   -   44   -   Participare
  32. Scoala gimnaziala „I. I. Mironescu”   -   Tazlau   -   44   -   Participare
  33. Scoala gimnaziala  E 1   -   Cindesti   -   44   -   Participare
  34. Scoala gimnaziala  E 2   -   Cindesti   -   42   -   Participare

 



COPYRIGHT:© www.ijsunt.ro
Pentru mai multe detalii contactati Compartimentul Informare si Relatii Publice.